Balustrady szklane


Balustrady szklane na balkonach i schodach stały się w ostatnim czasie bardzo popularnym rozwiązaniem, co wcale nas nie dziwi. Ich walory estetyczne nie tylko pozwalają im doskonale się prezentować, ale też sprawiają, że barierka nie przytłoczy pomieszczenia. Barierki szklane doskonale wpiszą się w styl Twojego mieszkania i stanowią doskonale połączenie funkcjonalności z pieknem.

Aspekt wizualny to jednak nie wszystko. Głównym celem balustrad jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas wchodzenia po schodach lub przebywania na wysokości. W związku z tym, ich forma wykonana jest ze szkła najwyższej jakości. Poddanie szkła procesowi hartowania zapewnia trwałość i bezpieczeństwo, nie wpływając pzy tym na jego wyląd.

To Państwo decydują, jaki rodzaj balustrady odpowiada Wam najbardziej. Wspólnie ustalamy takie kwestie jak wysokość, rodzaj, kształt oraz dopasowujemy balustradę do przestrzeni użytkowej, w jakiej ma się znajdować. Aby całość idealnie komponowała się z każdym elementem przestrzeni, tworzymy indywidualny projekt uwzględniający nawet najmniejsze szczegóły.

Zdjęcia naszych realizacji