Zapraszamy do współpracy!


Jako firma zajmująca się od wielu lat wykonywaniem i montażem luster o rozmaitych kształtach i rozmiarach, hartowaniem w technologii bezramowej oraz szkleniem każdego rodzaju szkła (witryny sklepów, biura, obiekty przemysłowe i inne), posiadamy bogate portfolio, poświadczone pozytywnymi referencjami od Naszych Klientów.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy nawiązać współpracę między innymi z takimi markami jak Auchan, IKEA, Galeria Dominikańska, Poczta Polska, Makro, Tesco, Helios czy Castorama. Jednak jeszcze większym powodem do zadowolenia z naszej wytężonej pracy, są pozytywne komentarze pod naszym adresem. Każda pochwała, słowo wsparcia, a przede wszystkim uśmiech na twarzy klienta przyjmującego gotowy projekt, daje nam siłę i poczucie misji.

To właśnie dzięki Wam istniejemy i nieustannie rozwijamy swoje umiejętności. Dziękujemy serdecznie za zaufanie, którym nas darzycie.

Firmy które nam zaufały


Auchan

Firma Auchan z przyjemnością rekomenduje firmę Pan Szklarz. Rzetelność, profesjonalizm i perfekcja w działaniu to atuty, które czynią współprace z Wami niezwykle przyjemną i owocną. Jesteśmy przekonani, że to nie pierwszy i nie ostatni wspólny projekt. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem dobrego szklarza, szczerze polecamy tę firmę. Sprawna, konkretna i terminowa realizacja — wszystko zgodnie z planem!

Castorama

Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Pan Szklarz. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z rezultatów naszej współpracy. Wszystko przebiegło dokładnie tak, jak na początku ustaliliśmy. Efekt okazał się jednak bardziej zaskakujący, niż myśleliśmy. Wszystko wykonane niezwykle starannie i precyzyjnie. Niezwykła fachowość i dbanie o najdrobniejszy szczegół to zalety, które czynią firmę Pan Szklarz wyjątkową i godną polecania!

Galeria Dominikańska

Z ogromną radością wspominamy naszą współpracę z firmą Pan Szklarz. Mieliśmy do wykonania kilka niezwykle ważnych dla nas projektów, dlatego wybór odpowiedniego partnera do współpracy nie był rzeczą prostą. Jednak końcowy efekt realizacji potwierdził, że nawiązanie kontaktu z Panem Szklarzem było strzałem w 10! Wszystko przygotowane dokładnie tak jak chcieliśmy — dokładnie, precyzyjnie, w pełnej harmonii z resztą otoczenia. Jeżeli poszukujecie firmy rzetelnej i pewnej, Pan Szklarz na pewno was nie zawiedzie!

Helios

Nasza współpraca z firmą Pan Szklarz pozwala nam w pełni zarekomendować ją jako niezwykle solidnego i godnego zaufania fachowce. Wysoki potencjał techniczny oraz zdolności organizacyjne przyczyniły się do terminowej realizacji założonego przez nas planu. Jesteśmy niezwykle wdzięczni i zadowoleni z wykonanego dla nas projektu. Wszystkim, którzy nadal zastanawiają się nad wyborem odpowiedniego fachowca, szczerze polecamy Pana Szklarza.

Ikea

Profesjonalizm, estetyka i staranność w każdym detalu, pozwalają nam polecić Pana Szklarza jako usługodawcę godnego zaufania. Nasza współpraca z firmą przebiegła sprawnie i terminowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całości realizacji i przekonani, że jeszcze wielokrotnie będziemy z Panem Szklarzem współpracować. Polecamy Pana Szklarza jako rzetelnego i terminowego fachowca!

Poczta Polska

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Szklarzem. Realizacja zlecenia przebiegła sprawnie i terminowo. Wszystko zostało wykonane profesjonalnie, pod okiem doświadczonych fachowców w zgodzie z naszymi oczekiwaniami. Możemy śmiało stwierdzić, że firma Pan Szklarz to nie tylko fachowość, ale prawdziwa sztuka i praca z sercem. Polecamy firmę jako w pełni profesjonalną i godną zaufania!

Makro

Mieliśmy okazję współpracować z firmą Pan Szklarz. Projekt, który zleciliśmy firmie, był dla nas z wielu względów wyjątkowo ważny, dlatego wybór odpowiedniego usługodawcy stanowił dla nas nie lada wyzwanie. Po odebraniu gotowego projektu okazało się, że wszystko wygląda dokładnie tak, jak oczekiwaliśmy. Firma sprawdziła się w 100%. Fachowe doradztwo, rzetelności i terminowa realizacja, wszystko to czyni Pana Szklarza firmą godną polecenia!

Tesco

Współpraca z firmą Pan Szklarz to naprawdę udane przedsięwzięcie. Firma to prawdziwy wzór porządku i niezwykłych zdolności organizacyjnych. Cały projekt został wykonany z ogromną starannością i zaangażowaniem. Jesteśmy dumni z efektu i szczerze polecamy współpracę z firmą Pan Szklarz. Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm, z jakim mieliśmy do czynienia to potwierdzenie doświadczenia i pasji, z jaką działa Pan Szklarz.