Lustra Wrocław - na wymiar, kryształowe, kolorowe


Jedną ze specjalności firmy Pan Szklarz są lustra. W ramach powierzonych nam zleceń jesteśmy w stanie wykonać każdy typ lustra, w tym kolorowe, czy postarzane, o dowolnie wybranym przez klienta kształcie (okrągłe, owalne, trójkątne, wielokątne, o nieregularnych kształtach) oraz wieloczęściowe.

Na życzenie klienta możemy wypiaskować na lustrze dowolny wzór, lub napis. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą ponadto montaż oraz klejenie luster. Zapewniamy, iż wszystkie nasze lustra to najwyższej jakości produkty, wykonane z niezwykłą starannością i troską o najdrobniejsze detale. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie, dzięki czemu są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, przez co będą stanowić wspaniałą ozdobę każdego wnętrza. Cechują je również wysokie walory praktyczne - gwarantujemy w pełni bezpieczne użytkowanie naszych luster przez bardzo długi czas.

Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszych usług, jeśli jesteście Państwo zainteresowani różnymi rodzajami luster, takimi jak np. lustra na wymiar. Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów oprawiamy je również w drewniane ramy różnej grubości i stylu. Obszerny próbnik do obejrzenia w salonie na ul. Powstańców Śląskich 56a/1. Z przyjemnością podejmiemy się realizacji nawet nietypowych zamówień.

Obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Jesteśmy firmą solidną i z wieloletnim doświadczeniem, a do naszej pracy staramy się podchodzić kreatywnie i z wyobraźnią – tak, by końcowy efekt w pełni satysfakcjonował klientów!

Zdjęcia naszych realizacji